SPA & Wellness

Jantar_Hotel_And_Spa-Kolobrzeg-Ikon_polygon_icon_polygon_big

Wybierz się z nami do krainy relaksu

Kojące seanse w naszej strefie SPA & Wellness to nie tylko czysta przyjemność, ale też zastrzyk witalności i energii dla skóry oraz lekarstwo poprawiające samopoczucie. Najnowocześniejszy sprzęt, skuteczne i sprawdzone preparaty oraz profesjonalny i wykwalifikowany personel potrafią zdziałać cuda.

Jantar_Hotel_And_Spa-Kolobrzeg-Ikon_polygon_icon_polygon_big

Rehabilitacja

Jantar_Hotel_And_Spa-Kolobrzeg-Thumb_4
Jantar_Hotel_And_Spa-Kolobrzeg-Ornament-1
Magnetoterapia

Poprawia przyswajanie tlenu przez tkanki i przyspiesza procesy regeneracyjne. Wpływa na poprawę odżywienia tkanek, przyspiesza zrost kostny, stymuluje odnowę kolagenu i poprawia krążenie obwodowe. Działa przeciwbólowo, przeciwzapalnie i rozluźniająco. Zabieg stosowany w leczeniu: dawnych złamań kości, zwichnięć oraz naderwań ścięgien i torebek stawowych, zmian zwyrodnieniowych i stanów zapalnych stawów kręgosłupa i kończyn, osteoporozy, choroby niedokrwiennej serca, zapaleń zatok lub oskrzeli czy trudno gojących się ran.

Jantar_Hotel_And_Spa-Kolobrzeg-Thumb_5
Jantar_Hotel_And_Spa-Kolobrzeg-Ornament-1
Okłady borowinowe

Podgrzewane okłady z torfu leczniczego koją objęte chorobą części ciała. Znane i sprawdzone substancje – woski, żywice, węglowodany , kwasy huminowe – powodują pobudzenie krążenia, zmniejszenie bólu, rozluźnienie napiętych odruchowo mięśni i zmniejszenie odczynu zapalnego. Stosujemy je w przewlekłych zespołach bólowych narządu ruchu na tle zmian zwyrodnieniowych, w dyskopatiach, w chorobach reumatoidalnych w okresie remisji i w schorzeniach dermatologicznych.

Jantar_Hotel_And_Spa-Kolobrzeg-Thumb_6
Jantar_Hotel_And_Spa-Kolobrzeg-Ornament-1
Masaż klasyczny kręgosłupa

Jest jedną z najdłużej stosowanych form terapii. Masaż pozwala uzyskać efekt rozluźnienia mięśni, skóry i tkanek podskórnych, a także zwiększenia ukrwienia w okolicy poddanej zabiegowi, co skutkuje zmniejszeniem bólu i przyspieszeniem gojenia się ran. Uzyskany efekt rozluźnienia mięśni wpływa również na rozluźnienie psychofizyczne, pomagając walczyć ze stresem i zmęczeniem psychicznym.

ZNAJDŹ CHWILĘ DLA SIEBIE I ODETCHNIJ OD CODZIENNOŚCI

Pieszczota dla zmysłów i dotyk zdrowia

Zadbaj o siebie i swoich bliskich. Ciesz się dobrym samopoczuciem i podaruj sobie szczyptę przyjemności. Odwiedź nasz Jantar Hotel★★★ & Spa – o resztę zadbamy

 Galeria

Rozgość się i zdrowo wypocznij

Jantar_Hotel_And_Spa-Kolobrzeg-_icon_reception
Recepcja SPA | Jantar Hotel★★★ & SPA
Godziny otwarcia

 

Wellness:
Poniedziałek – Sobota: 9:00-21:00
Niedziela: 9:00-18:00

 

SPA – strefa basenów i saun:
8:00-22:00